Výsledková listina


Jméno závodu: Velká cena OptimistTermín - od:29.04.2006do:30.04.2006
 
CTL:62104Sponzor akce:
 
Pořadatel:Asociace lodní třídy OptimistMísto konání:Nové Mlýny-Pavlov
 
Ředitel:Ing.Alexandr PacekHl. rozhodčí:Nováková Vlasta 21 R1J1 - 063
Třída:13 - EvropaPočet lodí: 25Vypsaný koef.: 3Koeficient: 3
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 11
Směšný Marek2201-147 11JK ŽP1 4* 1 3 5,004497
2.CZE 43
Audy Dan2101-577 21YCB2 1 4* 4 7,003594
3.CZE 79
Škráčková Vendula2408-015 22YC MCHZ Ostrava5* 3 2 2 7,003065
4.CZE 92
Šmídová Petra2403-014 32KJ TĚRLICKO7* 2 5 1 8,002691
5.CZE 70
Packová Kristýna2403-011 22KJ TĚRLICKO4 9 14* 5 18,002400
6.CZE 10
Trenzová Karolína2101-507 12YCB17* 6 9 7 22,002162
7.CZE 147
Čudek Radim2402-007 11JO Č.TĚŠÍN9* 7 6 9 22,001962
8.CZE 101
Packová Alexandra2403-009 12KJ TĚRLICKO8 10* 10 6 24,001788
9.CZE 98
Rozsypal Jakub2203-164 21JKOL11* 8 7 10 25,001634
10.CZE 57
Stránská Lucie1606-186 22VS Duchcov14* 5 11 11 27,001497
11.CZE 6
Novotný Vaclav1504-031 11JK Cheb13 DSQ*3 12 28,001373
12.CZE 5
Zaruba Marek1504-073 21JK Cheb3 12 17* 13 28,001259
13.ITA 1051
Kotisa Jan1305-264 31JK ČP15* 13 8 8 29,001155
14.CZE 35
Staniek Michal2403-013 21KJ TĚRLICKO6 17* 16 15 37,001058
15.CZE 1
Lipenský Martin2230-38 21
10 15 12 16* 37,00969
16.CZE 28
Ondíková Petra1101-147 32ČYK12 16 15 17* 43,00884
17.SVK 19
Babjaková Radka2151-14 22
DSQ*18 13 18 49,00805
18.CZE 89
Sanková Lenka1606-192 22VS Duchcov18 22* 19 14 51,00731
19.CZE 91
Vavruša Jiří2301-093 31VMH YC Kroměříž22* 11 20 21 52,00661
20.CZE 93
Rozsypal Martin2203-165 31JKOL20 14 22* 19 53,00594
21.CZE 72
Rešl Matěj1606-210 31VS Duchcov19 20 18 DNC* 57,00530
22.CZE 81
Fučíkovský Jan1508-183 31YC SOKOLOV16 21 DNC*DNC 63,00470
23.CZE 312
Langer David2101-609 31YCB21 DNF*23 20 64,00412
24.CZE 121
Daněk Michal2305-126 31SK LS Zlín24 19 24 DNS* 67,00356
25.CZE 37
Šachl Zdeněk1606-136 11VS Duchcov23 23 21 DNC* 67,00303

Racecontrol v.6.03